Lead of Accounting & Tax

Praha

Popis pozice

Hledáme zkušenou posilu, která se nebojí výzev mezinárodního IT prostředí!

Jako hlavní účetní budete vést menší účetní tým a řídit účetní procesy dle mezinárodních standardů a české legislativy. Vaše práce bude zahrnovat komunikaci s finančními institucemi a subjekty, a to nejen v České republice, ale i v rámci celé mezinárodní skupiny. Pokud máte zkušenosti v oblasti účetnictví, daní a chuť rozvíjet a zlepšovat finanční procesy, pak jste tím, koho hledáme!

  • vedení účetnictví úspěšné IT společnosti, která působí na českém trhu v rámci celosvětové skupiny

  • měsíční závěrky dle skupinových standardů a roční závěrky dle české legislativy

  • vedení a rozvoj menšího týmu, koordinace účetních procesů zajištěných centrem sdílených služeb v zahraničí

  • komunikace s auditory a odpovědnost za přípravu podkladů pro interní kontroly

  • spolupráce s finančním úřadem a odpovědnost za přípravu kontrolního hlášení, přiznání k DPH a dani z příjmů

  • komunikace s Group Treasury, finančními institucemi a spolupráce na účetních procesech a projektech v rámci společnosti i mezinárodní skupiny

  • práce v systému SAP S/4HANA

Profil kandidáta

  • ekonomické vzdělání, znalosti účetních principů odpovídající pozici

  • odborná praxe minimálně 7 let (z toho alespoň 2 roky v mezinárodním prostředí)

  • zkušenosti s řízením procesu měsíční a roční závěrky

  • znalost systému SAP

  • pokročilá znalost Excelu

  • orientace v daňové oblasti, zejména daně z přidané hodnoty

  • pokročilá znalost AJ, úroveň min. B2 (slovem i písmem)

Výhodou bude, pokud máte zkušenosti:

  • s vedením menšího týmu, případně praxe přímo jako hlavní účetní v mezinárodní společnosti

  • v oblasti finančního auditu nebo controllingu

  • se spoluprací se zahraničním centrem sdílených služeb

Nabízíme

  • 6 týdnů volna (4 týdny dovolené + 2 týdny placeného volna)

  • systém benefitů kafeterie (až do výše 14 tis. Kč/ročně)

  • MultiSport karta

  • příspěvek na penzijní spoření

  • možnost pravidelné práce z domova

  • mobilní telefon (+ firemní tarif i pro soukromé účely), služební notebook

  • stravenkový paušál

  • možnost kariérního růstu v rámci organizace

  • účast na mezinárodních projektech

  • možnost interních jazykových kurzů, školení

  • wellbeing aktivity (např. nadstandardní lékařská péče a další)

  • moderní kanceláře kousek od metra na Praze 4

  • TEN NEJLEPŠÍ TÝM A MIMOPRACOVNÍ AKCE

Možný nástup: květen (případně dle domluvy)

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Cafeteria systém

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na Multisport kartu

  • Nadstandardní lékařská péče

  • Stravenkový paušál

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Šárka Hajšmanová
+420 727 810 501
ID: 4795718  Datum zveřejnění: 28.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.