Project manager | mimo automotive

Zlínský kraj

Popis pozice

Hledáme zkušeného projektového vedoucího s praxí z výrobního prostředí se zaměřením na vývojovou část. Vaším úkolem bude správa harmonogramu, plnění plánu a správa rozpočtu. Nabízíme zajímavé projekty mimo automobilový průmysl, skvělý kolektiv a širokou škálu benefitů!

  • Řízení zavádění nových výrobních projektů do provozu

  • Vytváření podrobného harmonogramu projektu

  • Průběžná kontrola časového plánu a nákladů a jejich dodržování

  • Odpovědnost za rozpočet projektu a správu projektové dokumentace

  • Vedení projektového týmu, motivace členů a koordinace jednotlivých fází projektu k úspěšnému dokončení

  • Dodržování klíčových ukazatelů výkonnosti (KPIs) a dosažení cílů společnosti

  • Organizace obchodních a technických jednání se zákazníky ohledně přidělených zakázek a příprava agendy/zápisů

Profil kandidáta

  • Vdělání nejlépe technického směru

  • Zkušenost s řízením projektů v rámci technického produktu podmínkou min. 3 roky

  • Výbornou znalost AJ minimálně na úrovni B2

  • Aktivní znalost MS Office

  • Řidičský průkaz sk. B

  • Komunikační a organizační schopnosti, samostatnost, vytrvalost a preciznost

Nabízíme

  • Příjemné pracovní prostředí zavedné výrobní společnosti

  • Dovolená 5 týdnů

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

  • Cafeterie systém

  • Měsíční/roční prémie

  • Poukázky Flexi pass

  • Zvýhodněný mobilní tarif

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na životní pojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Jablonická
ID: 4795722  Datum zveřejnění: 28.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.