Stavbyvedoucí s autorizací | dopravní stavby

Zlínský kraj

Popis pozice

Nově hledáme kandidáty s odbornými zkušenostmi v oblasti dopravních staveb. Pro zkušené stavbyvedoucí nabízíme příležitost uplatnit své dovednosti v inspirativním mladém kolektivu. Pokud tě tato nabídka zaujala, neváhej nám zaslat váš životopis!

  • Řízení projektů dopravních staveb

  • Dohled a koordinace práce dodavatelů

  • Odpovědnost za bezpečnost na stavbě

Profil kandidáta

  • Min. SŠ stavebního směru

  • Autorizace

  • Praxe min. 5 let

  • Orientace v technické dokumentaci

Nabízíme

  • Atraktivní mzdu

  • Pružná pracovní doba

  • Služební automobil i k soukromým účelům

  • Mobil a notebook

  • Stravenky

  • Další firemní benefity

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Služební automobil

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Jablonická
ID: 4795723  Datum zveřejnění: 28.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.