Obráběč kovů (CNC) | volné víkendy, kvartální odměny

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Hledáme kandidáty na pozici obsluha CNC. Jsou zde kvartální odměny, cafeteria systém a spoustu dalších benefitů. Takže pokud tě tato práce baví, máte zkušenosti z podobné pozice a hledáte novou pracovní výzvu, neváhejte nám zaslat váš životopis.

  • Práce na CNC strojů

  • Kontrola výrobních dílů

  • Vrtání, soustružení, frézování, závitování

Profil kandidáta

  • Min. výuční list v technickém oboru

  • Praxe na obdobné pozici

  • Umět číst ve výkresové dokumentaci

  • Fyzická zdatnost, spolehlivost a pečlivost

  • zkušenosti z programem

Nabízíme

  • Mzda 35.000 – 40.000 Kč + zákonné příplatky

  • Stravenkový paušál 55 Kč/den

  • Kvartální bonusy

  • Sick day 2 dny za rok

  • Příspěvek do Cafeterie

  • Příspěvek na penzijní i životní pojištění

  • 25 dnů dovolené

  • Volné víkendy

  • Příspěvek na Multisport kartu

  • Zvýhodněný telefonní tarif i pro rodinu

  • Práce na HPP

  • Po zaučení smlouva na neurčito

  • Nástup rovnou do kmene

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Stravenkový paušál

  • Příspěvek na životní pojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Jablonická
ID: 4795724  Datum zveřejnění: 28.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.