Technolog (v kanceláři i ve výrobě)

Jihočeský kraj

Popis pozice

Do 4členného týmu hledáme kolegu, který bude rád v kanceláři, ale i ve výrobě.

  • Vedení projektů a jejich prezentace

  • Optimalizace výrobních procesů

  • Zavádění nových postupů technologie a strojů

  • Spolupráce na externích a interních reklamací formou struktorovaného řešení (8D, Ishikawa, 5W, PDCA)

  • Definovat s pravovat standardy (pracovní pokyny, návodky, seřizovací listy)

  • Školit zaměstnance

Profil kandidáta

  • VŠ technického směru

  • Schopnost prezentace projektů před vedením společnosti v cizím jazyce (anglický nebo německý jazyk)

  • Zkušenosti z oblasti Lean a FMEA jsou vítané

  • Znalost čtení výkresové dokumentace

  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • Mzda od 45.000 Kč a 15% prémie

  • 13. a 14. mzda

  • Výplatní termín 11.den v měsíci

  • 5 týdnů dovolené

  • dotované závodní stravování (cena oběda 31 Kč

Benefity

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Monika Chmelová
ID: 4795894  Datum zveřejnění: 28.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.