Team leader 12členného týmu

Jihočeský kraj

Popis pozice

  • Zodpovědnost za vedení a rozvoj 12členného prodejního týmu

  • Stanovení měřitelných KPI pro sledování výkonnosti týmu a dosahování stanovených cílů

  • Poskytování pravidelných školení týmu

  • Tvorba zpráv a analýz výkonnosti týmu a předkládání těchto informací jednateli

  • Aktivní nábor nových kolegů

Profil kandidáta

  • Zkušenosti s vedením týmu

  • Obchodní dovednosti

  • Znalost anglického nebo německého jazyka (pro telefonickou i emailovou komunikaci se zákazníky)

Nabízíme

  • Kanceláře v centru Českých Budějovic s parkovacím místem

  • Mobilní telefon, notebook

  • Stravenky

  • Jazykové kurzy

  • Bonusy a provize z obchodních výsledků

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Monika Chmelová
ID: 4797594  Datum zveřejnění: 2.4.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.