Samostatná finanční účetní bez znalosti AJ - Náměstí Republiky

Praha

Popis pozice

Pro nezávislou investiční banku založenou v roce 1991 hledám 2 finanční účetní (Junior & Senior).

  • Fakturace a zúčtování došlých i vydaných faktur

  • Vedení všeobecného účetnictví - pohledávky, závazky, banka, pokladna

  • Příprava podkladů pro daňová přiznání

  • Spolupráce při měsíčních závěrkách, reporting

  • Zpracování uzávěrkových operací, účetní výkazy

  • Cestovní příkazy, internetové bankovnictví apod.

Profil kandidáta

  • Znalost podvojného účetnictví.

  • Orientace v daňovém systému (stačí základní orientace).

  • Pečlivost, samostatnost, analytické myšlení a pozitivní přístup

  • Výhodou je zkušenost zpracování účetnictví z např. outsorcing firmy (budete mít na starosti zpracování 1-3 firem)

  • Schopnost pracovat primárně z kanceláře; Home Office možný příležitostně

Nabízíme

  • Práci v moderních kancelářích v centru Prahy

  • Možnost růstu

  • Multisport karta

  • Lekce jógy

  • Penzijní připojištění

  • 5. týdnů dovolené

  • 5 sick days

Benefity

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na penzijní připojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Nikola Váně
+420703865297
ID: 4797597  Datum zveřejnění: 2.4.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.