Technický nákupčí

Liberecký kraj, Česko

Popis pozice

Hledám vášnivého profesionála, který se nebojí výzev a má zkušenosti v oblasti nákupu technických produktů. Pokud vás zajímá strategické vyjednávání, budování dodavatelských vztahů a přispívání k úspěchu inovativního technologického podniku, pak jste tím pravým člověkem pro tuto pozici.

Přidejte se k týmu našeho klienta a buďte součástí jeho úspěchů!

  • Optimalizace nákladů, cenová vyjednávání

  • Spolupráce s oddělením Technologie při kooperacích

  • Vedení dodavatelských reklamací

  • Budování trvalých a vzájemně prospěšných vztahů s našimi partnery

  • Vyhledávání dodavatelů, zpracování výběrových řízení

  • Spolupráce s Technických úsekem (technické posuzování nabídek)

  • Provádění auditů kvality u našich dodavatelů

Profil kandidáta

  • VŠ vzdělání technického směru (strojního zaměření)

  • Komunikativní znalost anglického jazyka (úroveň B2)

  • Uživatelská znalost MS Office

  • Orientace v systému K2 výhodou

  • Znalost čtení technické dokumentace (TPV, výkresy)

  • Základní orientace ve výrobních technologiích a postupech a ve skladovém hospodářství

  • Praxe v obdobné pozici min. 5 let

Nabízíme

  • Zázemí stabilní inovativní společnosti

  • Vzdělávací kurzy, školení

  • Příspěvek na stravování

  • Firemní akce

  • Bonusy/prémie

  • Dovolená 5 týdnů

  • Občerstvení na pracovišti

  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění

  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Benefity

  • Dovolená navíc

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Veronika Davidová
ID: 4797801  Datum zveřejnění: 2.4.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.