Administrativní výpomoc - Praha 5

Praha

Popis pozice

Hledáš přechodný přivýdělek cca na 3 měsíce a můžeš pracovat 8 hod / denně?

Bydlíš na Praze 5?

Pokud ano, zašli nám svůj životopis a my se již o vše postaráme.

  • administrativní výpomoc

  • skenování a zakládání faktur

  • další pomocné práce

Profil kandidáta

  • zkušenost na administrativní pozici výhodou

  • ochota pracovat 8 hod/ den od pondělí do pátku

  • práce s PC

  • alespoň základní znalost angličtiny

  • spolehlivost, loajalita

Nabízíme

  • spolupráce na cca 3 měsíce

  • mzda: 200 Kč / hod

  • stravenkový paušál 115 Kč / odpracovaný den

  • příspěvek na dopravu 60 Kč / den

  • lokalita: Praha 5 - Jinonice

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Sabina Šváchová
ID: 4797805  Datum zveřejnění: 2.4.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 200 Kč/hod.