Operátor/ka výroby Úžice - mzda od 30 000,-

Středočeský kraj

Popis pozice

Do našeho mezinárodního týmu hledáme posilu. Máte zkušenosti z výroby v automotive? Nevadí Vám vícesměnný provoz ( 3 směny )? Jste z Kralup a okolí a chcete pracovat v čistém prostředí?

  • Obsluha výrobního zařízení

  • Dodržování technického postupu

  • Snadná montážní činnost

  • Kontrola a manipulace zhotovených výrobků

Profil kandidáta


  • Zručnost a technické myšlení

  • Pozitivní myšlení a flexibilita

  • Zkušenosti na podobné pozice VÝHODOU

  • Znalost sváření a zkušenosti s roboty VÝHODOU

Nabízíme


  • Zajímavé mzdové ohodnocení

  • Bonusy a prémie

  • Příspěvek na stravování (60 Kč/den)

  • Příspěvek na dopravu

  • Příspěvek za směnný provoz + zákonné příplatky

  • 25 dní dovolené

  • Příjemné pracovní prostředí s přátelskou atmosférou

  • Podílení se na novém projektu v mezinárodní společnosti

  • Možnost kariérního růstu například na pozici Team Leader


Benefity



  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na dopravu

  • Příspěvek na stravování



NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Pavlíčková
+420703865349
ID: 4798450  Datum zveřejnění: 3.4.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.