Vedoucí obchodního oddělení | Moravskoslezský kraj

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Pro stabilní, holdingovou společnost BR GROUP hledám kandidáta na pozici vedoucí obchodu. Společnost BR Group se zaměřuje na rozvoj českého průmyslu a jeho expanzi na světové trhy. Své aktivity směřuje do oblasti průmyslového textilu, automotive a strojírenství.

  • Vedení, rozvoj a koordinace obchodního týmu vč. motivace podřízených k dosažení obchodních cílů společnosti

  • Akvizice nových obchodních kontraktů a zajištění ziskovosti obchodního portfolia společnosti

  • Aktivní zapojení do implementace firemních obchodních strategií a zajištění, že jsou tyto strategie úspěšně realizovány v praxi

  • Odpovědnost za budování a udržování dlouhodobých vztahů se stávajícími zákazníky a zajištění jejich spokojenosti

  • Pravidelný reporting vedení společnosti

Profil kandidáta

  • Vysokoškolské vzdělání

  • Schopnost plynulé komunikace v anglickém jazyce (min. B2)

  • 3-5 let zkušeností na vedoucí, obchodní pozici z výrobní společnosti

  • Výborné organizační a komunikační dovednosti

  • Reprezentativní vystupování, důslednost, časová flexibilita

  • Ochota cestovat – tuzemské i zahraniční služební cesty

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní doba

  • Služební automobil i pro soukromé účely

  • Individuální jednání o nástupní mzdě dle vašich zkušeností

  • Týden dovolené navíc

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Služební automobil

  • Dovolená navíc

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lenka Hermannová
ID: 4798452  Datum zveřejnění: 3.4.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.