Rýsovač/ka

Olomoucký kraj, Česko

Popis pozice

Do mezinárodní výrobní společnosti hledáme šikovného Rýsovače.
  • Čtení a používání technických podkladů a výkresové dokumentace.

  • Rozměřování a orýsování materiálů a strojních součástí.

  • Volba vhodného postupu práce, potřebného nářadí, pomůcek a měřidel pro provádění rýsovačských prací.

  • Proměřování a orýsování dílců pro strojní obrábění, orýsování os v jednotlivých rovinách a roztečích.

  • Orýsování součástí a polotovarů s použitím měřidel, rýsovačského nářadí, pomůcek, strojů.

  • Aktivní účast na identifikaci nedostatků ve výrobě a navrhování vhodných řešení.

  • Spolupráce s technology a konstruktéry na výrobě a zavádění nových dílců a výrobních postupů při zajištění kvality a dodržování bezpečnostních standardů.

  • Nedílnou součástí je práce s ERP systémem.

Profil kandidáta

  • Uchazeč se zkušenostmi jako zámečník, obráběč výhodou.

  • Kandidát se schopností čtení technických výkresů.

  • Jste precizní při plnění pracovních úkonů a máte týmového ducha.

Nabízíme

  • stravenky v hodnotě 100,- Kč

  • 25 dnů dovolené

  • měsíční prémie až do výše 15 %

  • firemní stravování - bohatý výběr jídel

  • vitamínové balíčky

  • slevy na kulturní akce

  • firemní akce pro naše zaměstnance

  • příjemné pracovní prostředí

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Sylva Valentová
ID: 4799862  Datum zveřejnění: 4.4.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.