Skladník ve výrobě – Tuchoměřice

Středočeský kraj

Popis pozice

Jste pečliví, zodpovědní a máte důraz na kvalitu? Máte zkušenosti s prací ve výrobě a hledáte novou příležitost? Přidejte se k našemu týmu v Tuchoměřicích!

  • Práce se skenerem pro efektivní správu zásob

  • Příprava materiálu pro výrobní procesy

  • Obsluha vysokozdvižného vozíku (VZV) – zkušenosti vyžadovány

Profil kandidáta

  • Středoškolské vzdělání

  • Schopnost pracovat ve 3 směnném provozu

  • Pečlivost, zodpovědnost a důraz na kvalitu při dodržování kontrolních plánů

  • Dobrou fyzickou kondici a manuální zručnost

Nabízíme

  • Atraktivní mzdové ohodnocení s 13. platem

  • Možnost přesčasů a bonusy za produktivitu

  • Příplatek za dopravu

  • Moderní pracovní prostředí s nejnovější technologií

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Emiliya Tričkova
ID: 4800063  Datum zveřejnění: 4.4.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.