Obchodní zástupce s elektro produktem

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Brněnská rodinná firma, která je již přes 20 let předním a výhradním dodavatelem techniky a komponent pro průmyslovou a domovní automatizaci, hledá dalšího kolegu do týmu obchodních zástupců! Jako Obchodní zástupce budete mít na starost obchodování s elektro produkty společnosti, zároveň budete pomáhat budovat nové obchodní vztahy a rozvíjet vztahy stávající, lokalitou pro Vás bude celá Česká republika.

  • Starat se o stávající klienty a zároveň vyhledávání klientů nových

  • Cestovat za zákazníky i dodavateli po celé ČR (občasně i SK)

  • Školit zákazníky ohledně produktů (využití a fungování produktů apod.)

  • Školit se u dodavatelů za účelem pochopení fungování produktu

  • Administrativní činnosti spojené s uzavřením obchodu (reporty po meetingu a další)

Profil kandidáta

  • Komunikace v anglickém jazyce Vám nedělá problém (komunikace s klienty a dodavateli, případná školení)

  • Máte zkušenost s obchodováním elektro/pohonných produktů

  • Cestování Vám nedělá problém (řp.sk. B)

  • Jste schopen pracovat samostatně a organizovat si práci

Nabízíme

  • Firemní auto

  • Týden dovolené navíc

  • Kurz anglického jazyka v rámci společnosti

  • Fitness ve firmě

  • Příspěvek na stravování

  • Občerstvení na pracovišti

  • Odměňování dle obchodních výsledků firmy, věrnostní programy

  • Smlouva na HPP

  • Firemní sportovní a kulturní akce

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Nagyová
+420771287508
ID: 4800064  Datum zveřejnění: 4.4.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.