Recepční

Praha

Popis pozice

Hledáme Lobby Ambasadora, který poskytne vynikající služby na recepci a vstupních prostorách. Role zahrnuje srdečné přivítání návštěvníků a klientů, pomoc s rezervacemi a zajištění, aby zasedací místnosti a veřejné prostory byly udržovány v dobrém stavu.

  • Zajištění služeb recepce a vstupních prostorů

  • Srdečné přivítání všech návštěvníků a klientů

  • Asistence s interními/externími rezervacemi podle potřeby s plnou zodpovědností za zasedací místnosti.

  • Zajištění, aby všechny zasedací místnosti, služby, videokonference, zařízení a veřejné prostory byly nastaveny a udržovány na očekávané úrovni

Profil kandidáta

  • Zkušenosti s prací v korporátním prostředí nebo na recepci 5hvězdičkového hotelu výhodou

  • Silné dovednosti v oblasti zákaznického servisu

  • Profesionální a sebevědomý telefonní projev a vynikající komunikační schopnosti v ústní i písemné formě, dobrá gramotnost v oblasti práce s počítačem

  • Schopnost používat iniciativu a zůstat klidným pod tlakem

  • Dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem

Nabízíme

  • Práce ve stabilní mezinárodní společnosti

  • Příspěvek na nadstandardní zdravotní péči

  • Příspěvek na životní pojištění

  • 5 týdnu dovolené

  • Stravenky

  • Sick days 4x ročně

Benefity

  • Stravenky

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na Multisport kartu

  • Nadstandardní lékařská péče

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Farida Alieva
+420 703 865 271
ID: 4800312  Datum zveřejnění: 5.4.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.