Specialista technického měření

Královéhradecký kraj

Popis pozice

Pro zakázkovou výrobní společnost se závodem v Novém Bydžově právě hledáme posilu, která doplní a povede menší přátelský kolektiv a bude se aktivně podílet na kvalitě nabízených produktů společnosti.

Pokud hledáte mnohotvárnou a zodpovědnou práci ve výrobní sféře, máte vzdělání technického zaměření nebo předchozí zkušenosti z oblasti výrobní kvality a nezaleknete se ani 3 směnného provozu, pak nám dejte o sobě vědět!

  • drobné úpravy a přípravy vzorků pomocí broušení

  • nastavení a programování měřicích zařízení, měření podle zavedených standardů

  • zpracování a vyhodnocení a výstupů měření podle požadavků zákazníka– tvorba jednoduchý tabulek v excelu

  • tvorba měřících programů na měřidlech, zpracování pracovních postupů

  • samostatná zodpovědná, ale i týmová práce

  • vedení menšího kolektivu

Profil kandidáta

  • technické vzdělání či praxe na obdobné pozici

  • znalost práce na pc- excel, email

  • ochota pracovat ve 3 směnném provozu

  • znalost čtení technických výkresů

  • zkušenosti s programováním měřícíh přístrojů

  • povědomí o deskiptivní geometrii

  • pečlivost, zodpovědnost

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené

  • platové ohodnocení podle zkušeností

  • pravidelné navyšování mezd

  • roční bonusy

  • stravenky

  • příspěvek na penzijko

  • firemní akce

Benefity

  • Stravenky

  • Dovolená navíc

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na Multisport kartu

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lucie Luštinová
+420702290139
ID: 4800607  Datum zveřejnění: 5.4.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.