Skladový Maestro - Hledáme skladníka pro lehkou a křehkou logistiku

Praha

Popis pozice

Firma hledá spolehlivého a pracovitého skladníka, který se připojí k našemu týmu. Naše produkty jsou malé, lehké a křehké, a proto hledáme kolegu, který zvládne manipulovat s nimi. Maximální váha nesených předmětů je přibližně 20 kg, ale většina z nich se vejde do jedné ruky.

  • Přijímání a expedice zboží.

  • Manipulace s lehkými a křehkými produkty.

  • Správa zásob a evidence skladových položek.

  • Dodržování stanovených pracovních postupů a standardů kvality.

  • Spolupráce s ostatními členy týmu na dosažení společných cílů.

  • Případné pomocné činnosti v rámci skladu podle potřeby.

Profil kandidáta

  • Spolehlivost a zodpovědnost jsou základními vlastnostmi, které očekáváme.

  • Zkušenosti z obdobné pozice

  • Schopnost pracovat na plný úvazek s pevnou pracovní dobou.

  • Dobré komunikační dovednosti a schopnost pracovat v týmu.

  • Organizační schopnosti a schopnost všímat si detailů.

  • Znalost základní práce na počítači (Outlook, Excel apod.).

  • Řidičský průkaz skupiny B je výhodou, ale není nutný.

Nabízíme

  • Zázemí rychle rostoucí společnosti

  • 4 týdny dovolené + 5. týden volna přes Vánoční svátky

  • Vzdělávací kurzy a školení

  • Sickdays

  • Stravenky

Benefity

  • Stravenky

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Daniela Andaházyová
+420731643730
ID: 4800851  Datum zveřejnění: 5.4.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.