Procesní inženýr | mimo automotiv

Zlínský kraj

Popis pozice

Aktuálně hledáme pracovníka na pozici procesního inženýra, jako posílení týmu do společnosti. Je zde mzda odpovídající vašim zkušenostem, flexibilní pracovní dobu a řada dalších benefitů. Pokud máte zkušenosti z oblasti a zájem připojit se k týmu, stačí zaslat váš životopis a posunete se tak o krok blíže k této zajímavé pracovní příležitosti.

  • Neustálé zdokonalování procesů a zvyšování efektivity výroby.

  • Sledování a optimalizace současných procesů.

  • Navrhování nápravných opatření k odstranění nedostatků a zlepšení výkonnosti.

  • Vytváření technické dokumentace a pracovních instrukcí.

  • Úzká spolupráce s dalšími odděleními napříč celou společností.

Profil kandidáta

  • Absolvent vysokoškolského vzdělání v oboru Strojní inženýrství

  • Minimálně 3 roky praxe na obdobné pozici

  • Znalost metodiky štíhlé výroby

  • Komunikativní znalost anglického jazyka

  • Znalost práce s MS Office

  • Platný řidičský průkaz skupiny B

  • Schopnost pracovat samostatně a zodpovědně

Nabízíme

  • Příjemné pracovní prostředí zavedné výrobní společnosti

  • Dovolená 5 týdnů

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování (firemní stravování)

  • Cafeterie systém

  • Poukázky Flexi pass

  • Firemní akce

  • Zvýhodněný mobilní tarif

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Jablonická
ID: 4801092  Datum zveřejnění: 5.4.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.