Projektant energetických staveb

Středočeský kraj

Popis pozice

Chcete být součástí rodinné a rychle rostoucí společnosti? Do společnosti působící v oblasti projekce, výstavby a servisu energetických distribučních sítí hledáme projektanta.

  • projektování kabelových vedení, transformačních stanic apod.

  • zpracování projektové dokumentace pro NN, VN, VVN

  • zpracování přehledů ohledně rozpracovaných projektů a plnění

  • odpovědnost za zpracované projekty a jejich kvalitu

Profil kandidáta

  • znalost energetických liniových staveb

  • zkušenost s projektováním kabelového vedení, transformačních stanic

  • znalost projektových programů (AutoCAD nebo MicroStation)

Nabízíme

  • prostředí rodinné firmy

  • týden dovolené navíc

  • vzdělávací kurzy a školení

  • slevy na firemní služby

  • příspěvek na sport a kulturu

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na Multisport kartu

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jan Cizl
ID: 4801355  Datum zveřejnění: 6.4.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.