Brigáda v Modřicích - Operátor/ka výroby

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Pokud hledáte jednoduchou manuální práci, kde si můžete volit směny, pak jste tu správně.

Firma, která je již dlouholetým dodavatelem počítačů, notebooků a telefonů a hledá pomocníky do konce dubna na 12hodinové směny: 6:15 – 18:15 hodin. Dále také hledáme brigádníky na noční směnu: 20:30 – 5:00 hod.

Místo výkonu práce v Modřicích.

  • Manuální skládání serverů na lince

  • Práce dle zadání nadřízeného

Profil kandidáta

  • zodpovědnost, spolehlivost

  • manuální zručnost

  • zkušenosti ve výrobě výhodou

Nabízíme

  • Smlouva na DPČ

  • Mzda 170 Kč/hod.

  • Nástup ihned

  • příplatek za noční směnu 10 %

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Lásková
+420727942189
ID: 4801363  Datum zveřejnění: 6.4.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.