Technik testovacích systémů

Ústecký kraj

Popis pozice

Máte vášeň pro elektrotechniku a rádi se pohybujete ve světě elektronických dílů a desek plošných spojů? Hledáme právě Vás!

  • Prozkoumávání a analýza různorodých složitých elektronických testovacích systémů, včetně jejich údržby a oprav.

  • Budete zodpovědní za úpravy a ladění testovacích programů v LabVIEW.

  • Postavíte a uvedete do provozu testovací systémy pro elektronické komponenty.

Profil kandidáta

  • Máte alespoň vzdělání v oblasti elektrotechniky, přičemž pokud jste se specializovali na informační a komunikační techniku, jste pro nás tím pravým parťákem.

  • Máte za sebou zkušenosti v elektrotechnickém odvětví a jste ochotni se neustále zdokonalovat.

  • Rozumíte elektronickým součástkám, deskám plošných spojů a elektronickým zařízením a nebojíte se je opravit, když to bude třeba.

  • Máte základní znalosti programování v LabVIEW, nebo jste ochotni se v tomto směru rychle rozvíjet.

  • Jste ochotni pracovat ve dvousměnném provozu.

  • Mluvíte anglicky a jste schopni komunikovat v mezinárodním pracovním prostředí.

Nabízíme

  • Možnost si vzít dovolenou navíc pro vaše osobní dobrodružství.

  • Finanční bonusy a prémie jako odměnu za váš přínos.

  • Moderní pracovní vybavení, včetně mobilního telefonu a notebooku.

  • Podporu kariérního růstu a možnost účasti na firemních akcích.

  • Přístup k vzdělávacím kurzům pro vaše neustálé zlepšování.

    1. měsíční plat jako odměnu za vaši oddanost.

  • Kafetérii se širokým výběrem občerstvení.

  • Příspěvek na stravování, abyste měli energii na splnění vašich úkolů.

Benefity

  • Dovolená navíc

  • 13. plat

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Poláková
ID: 4801557  Datum zveřejnění: 7.4.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.