Zakázkář projektů - 0,5 úvazek

Praha

Popis pozice

Unikátní příležitost, která se rodí jednou za sto let!! Přidejte se k projektu Vltavská filharmonie pro Hlavní město Praha. Vltavská filharmonie není jen projekt, je to vize, která posouvá hranice a formuje Prahu jako kulturní metropoli a symbol české hudební tradice.

Hledáme do projektového týmu nového kolegu/kolegyni, který bude hnacím motorem této výjimečné iniciativy. Hledáme organizovaného a zodpovědného člověka s nekonvenčním přístupem, který nevidí jen úkoly, ale i příležitosti.

Připojte se k našemu dynamickému týmu jako zakázkář veřejných projektů a buďte součástí této nezapomenutelné cesty, která mění tvář hudby v srdci Evropy!
Budete součástí projektového týmu, který má za úkol realizovat vybrané veřejné zakázky.

  • příprava a kontrola dokumentace k veřejným zakázkám

  • koordinace přípravy a průběhu zadávání veřejných zakázek

  • správa profilu v Tenderareně, Věstník veřejných zakázek, TED

  • příprava objednávek

  • dílčí agenda související s uzavřenými smlouvami

  • spolupráce s externími právními kancelářemi

Profil kandidáta

  • Minimálně SŠ vzdělání

  • Nezbytná je zkušenost s administrací veřejných zakázek

  • Klíčová je pro nás spolehlivost, pečlivost a zodpovědnost

  • Výborná znalost českého jazyka

  • Znalost s MS Office (Word, Excel)

  • Zkušenost práce s Tender Arenou a TED je velkou výhodou.

Nabízíme

Nabízíme vám inspirativní pracovní prostředí, možnost profesního růstu a podporu kolektivu nadšených profesionálů.

  • Spolupráce na 0,5 úvazek

  • Flexibilita pracovní doby

  • Příjemné pracovní prostředí v centru Prahy (v blízkosti Orloje)

  • Unikátní příležitost podílet se na mimořádném a ojedinělém projektu

  • Stravenkový paušál (116 Kč/den)

  • 5 týdnů dovolené

  • 3 Sick days navíc

  • Osobní ohodnocení

  • Půlroční odměny

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Sick Days

  • Flexibilní pracovní doba

  • Stravenkový paušál

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Radoslava Temerová
ID: 4802172  Datum zveřejnění: 8.4.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.