Projektant Elektro

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Z důvodu rošíření týmu hledám zkušeného elektro projektanta. Pokud Vás baví elektroinstalace a projektování v oblasti občanské výstavby, a chcete se podílet na zajímavých projektech, ozvěte se nám

  • Projektování v oblasti občanské výstavby, popř. MaR

  • Komplexní práce na projektech a kontrola nad celým procesem, včetně návrhu koncepce, komunikace se zákazníky a dohledu nad výstavbou

  • Schopnost spolupráce v týmu a vzájemné podpory

  • Občasné cestování v rámci ČR

Profil kandidáta

  • VŠ/SŠ vzdělání elektrotechnického směru

  • Zkušenost v oblasti elektro projektování

  • Znalost AutoCAD, EPLAN

  • Řidičský průkaz Sk. B

  • Zkušenost s VN

  • Znalosti požadavků distributorů elektrické energie v ČR

  • Zkušenosti s projektováním elektroinstalací, osvětlení

Nabízíme

  • Týden dovolené navíc + 3 sick days/rok

  • Individuální jednání o nástupní mzdě dle Vašich zkušeností

  • Flexibilní pracovní doba s možností občasného home office

  • Příspěvek na stravování

  • Občerstvení na pracovišti (čaj, káva)

  • Vzdělávací kurzy a školení

  • Teambuildingy (společné večery u piva atd.)

  • Firemní telefon (či dotace na něj) včetně telefonního tarifu zdarma

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na penzijní připojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lenka Hermannová
ID: 4802798  Datum zveřejnění: 8.4.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.