Servisní technik pro opravy a montáže gastro zařízení

Praha

Popis pozice

Zajišťujete s nadšením bezproblémový provoz gastro zařízení a snažíte se poskytovat výjimečné servisní služby? Společnost, která je, přední dodavatel inovativních řešení pro potravinářský a nápojový průmysl, hledá do svého dynamického týmu kvalifikovaného a odhodlaného servisního technika.

  • Servis a opravy gastro zařízení

  • Cestování po zákaznících převážně v okolí Prahy a Středočeského kraje

  • Montáž gastro zařízení a následné uvádění do provoz

Profil kandidáta

  • Vyhláška č. 50

  • Řidičský průkaz skupiny B

  • Zkušenosti s opravami elektrických strojů

  • Dobré znalosti komunikace se zákazníky

  • Flexibilitu a ochotu k častým výjezdům po celé ČR

Nabízíme

  • Práce v dlouhodobě stabilní společnosti na českém trhu

  • 25 dní dovolené

  • Služební vůz

  • Příspěvek na stravování (stravenky)

  • Možnost pracovat na HPP

  • Nástup možný ihned nebo dohodou

  • Smlouva na dobu neurčitou

  • Prostor pro samostatnost a seberealizaci

Benefity

  • Stravenky

  • Služební automobil

  • Dovolená navíc

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Iva Wojnarová
+420 731 637 828
ID: 4803429  Datum zveřejnění: 9.4.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.