Pracovník obsluhy strojů | mimo automotive | řada benefitů

Královéhradecký kraj

Popis pozice

Máte již předchozí zkušenosti s prací se stroji a nezaleknete se ani směnného režimu?

Pak nám dejte o sobě vědět a pracujte v zázemí moderního závodu u zaměstnavatele, který patří mezi lídry ve svém oboru. Odměnovou Vám bude řada pěkných benefitů!

  • Samostatné ovládání řezacího stroje

  • Nastavování a základní seřízení stroje podle požadovaných parametrů

  • Drobné úpravy materiálu

  • Paletizace materiálu

  • Vizuální kontrola kvality výrobku

  • Práce ve vícesměnném provozu

Profil kandidáta

  • Praxi z výrobní společnosti

  • manuální a technickou zručnost

  • dobrou fyzickou kondici

  • pečlivost a spolehlivost

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené

  • Odměny ke mzdě

  • Roční bonusy

  • Pravidelné navyšování mzdy

  • Stravenkový paušál

  • Příspěvek na dojíždění

  • Příspěvky na volnočasové aktivity

  • Práce v moderním prostředí

  • Práce mimo automotive

Benefity

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na dopravu

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lucie Luštinová
+420702290139