Vedoucí konstrukčního oddělení | Liberec

Liberecký kraj

Popis pozice

Přidejte se do týmu světově uznávané společnosti, která působí v oblasti výroby a designu drahých kovů. Hledám zkušeného konstruktéra, kterého baví motivovat lidi a chce zodpovědně vést tým kolegů.

  • Vedení týmu konstruktérů.

  • Zodpovědnost za vedení vývojových a konstrukčních projektů.

  • Komunikace a spolupráce s obchodními partnery, občasné cesty do zahraničí.

  • Příležitost přinášet nové myšlenky a kreativní přístupy k řešení konstrukčních výzev.

  • Spolupráce s ekonomickým oddělením společnosti na vytváření nabídek.

  • Poskytování odborné podpory a poradenství našim zákazníkům, což nám pomůže posílit naše vztahy a zlepšit jejich spokojenost.

  • Práce se systémem SAP, který nám umožňuje efektivně řídit naše procesy.

Profil kandidáta

  • Technické vzdělání (SŠ/VŠ)

  • Zkušenosti v oblasti konstrukce, s konstrukčními programy (3D CAD systémy)

  • Výborná znalost technické výkresové dokumantace

  • Orientace ve strojírenské konstrukci (jednoúčelové stroje)

  • Zkušenosti s vedením týmu, zájem motivovat a inspirovat kolegy

  • Znalost anglického jazyka na úrovni B2

  • ŘP B: Pro aktivní zapojení do našich projektů je nezbytné mít řidičský průkaz skupiny B.

Nabízíme

  • Budete součástí stabilního a úspěšného týmu s dlouhou historií inovace.

  • V naší společnosti vám poskytneme prostor a školení pro váš osobní a profesní rozvoj.

  • Kromě finančního ohodnocení vám nabízíme také další benefity, které zlepší vaši pracovní zkušenost: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Firemní akce, Firemní rekreační zařízení, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Mobilní telefon, Možnost si napracovat hodiny, Příspěvek na dovolenou, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Sleva na firemní výrobky/služby

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

  • Příspěvek na životní pojištění

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Veronika Davidová
ID: 4803915  Datum zveřejnění: 9.4.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.