Stavbyvedoucí| Mosty, silnice, železnice, pozemní stavby

Moravskoslezský kraj, Česko

Popis pozice

Do velké nadnárodní stavební společnosti na Frýdecko-Místecku hledáme stavbyvedoucí, kteří mají zkušenosti s pozemními, mostními, silničními nebo železničními stavbami.
Zajištění efektivního průběhu stavebních prací v souladu s projektovou dokumentací a stanovenými termíny.

✔ Koordinace pracovníků a zajištění potřebných zdrojů pro realizaci.

✔ Pravidelná kontrola práce subdodavatelů a jejich dodržování stanovených standardů kvality a termínů.

Odpovědnost za kvalitu prováděných prací a případné řešení nedostatků a nedokončených prací.

✔ Spolupráce s technickým dozorem investora.

✔ Kontrola dodržování BOZP.

Profil kandidáta

✔ SOU/SŠ vzdělání stavebního směru

✔ Zkušenost z obdobné pozice podmínkou

✔ Nutná orientace v technické dokumentaci

✔ Spolehlivost, loajálnost, asertivní jednání a dobré komunikační schopnosti

Nabízíme

✔ Zázemí velké a stabilní společnosti

✔ Roční prémie

✔ 25 dní dovolené

✔ Příspěvek na penzijní připojištění

✔ Vzdělávací kurzy a pravidelná školení

✔ Každoroční zvyšování mezd

✔ Firemní akce

✔ Možnost ubytování

✔ Stravenkový paušál

Benefity

  • Zajištěné ubytování

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Stravenkový paušál

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lenka Jurista
ID: 4804447  Datum zveřejnění: 10.4.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.