Stavbyvedoucí do velkých rezidenčních projektů

Praha

Popis pozice

Do dynamické stavební společnosti, která se specializuje na komplexní realizaci rezidenčních projektů, hledáme zkušeného stavbyvedoucího. S důrazem na kvalitu, estetiku a efektivitu se společnost stala respektovaným hráčem na trhu, schopným splnit i ty nejnáročnější požadavky našich klientů.

Hledám samostatného jednotlivce, který má zkušenosti s vedením stavebních projektů, zejména v oblasti rezidenční výstavby. Tato osoba bude hrát klíčovou roli při řízení projektů od počátečního plánování až po dokončení. Hledáme kandidáta s výbornými organizačními schopnostmi, schopností vést tým pracovníků a komunikovat s klienty a dalšími zúčastněnými stranami přímo na stavbě!

  • Řízení a koordinace stavby na staveništi v souladu s plány, specifikacemi a požadavky zákazníka.

  • Denní dohled nad pracemi a řešení případných problémů, které by mohly vzniknout.

  • Zajištění dodržování bezpečnostních standardů a předpisů na pracovišti.

  • Komunikace se subdodavateli a dodavateli.

  • Monitoring a kontrola kvality provedených prací.

  • Vedení týmu a motivace členů k dosažení stanovených cílů.

Profil kandidáta

  • Zkušenosti s vedením stavebních projektů ve větší rezidenční výstavbě

  • Vzdělání SŠ/VŠ stavebního směru - znalost stavebních předpisů, technik a materiálů

  • Autorizace v pozemních stavbách je velkou výhodou

  • ŘP skup. B

  • Schopnost řídit a motivovat tým pracovníků

  • Schopnost efektivně řešit problémy a překážky

Nabízíme

  • Atraktivní platové ohodnocení

  • Odměny za splnění parametrů projektu, podíl z nadzisku svěřeného projektu

  • Možnost kariérního posunu

  • Služební vůz i pro soukromé účely

  • 5 týdnů dovolené

  • Služební MT, NTB

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Služební automobil

  • Dovolená navíc

  • Smlouva na dobu neurčitou

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Fišerová
+420725806101
ID: 4804683  Datum zveřejnění: 10.4.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 60 000 Kč/měsíc