Manažer/ka silniční přePravy

Praha

Popis pozice

Pro nadnárodní logistickou společnost hledám proaktivního a zkušeného jedince, který bude mít klíčovou roli v řízení a optimalizaci silničních přepravních operací.

Pokud preferujete nejen dynamické prostředí plné příležitostí, ale také šanci podílet se na inovativních projektech a strategiích, které formují budoucnost přepravního průmyslu, zároveň máte vášeň pro logistiku, excelentní organizační dovednosti a chuť být součástí týmu, který posouvá hranice, tak jste ten správný člověk.

  • řízení, plánování, organizace a kontrola veškeré aktivity provozu s cílem zajistit vysokou kvalitu poskytovaných služeb

  • vedení a motivace menšího týmu dispečerů

  • aktivní řízení rozvoje prodeje v rámci silniční přepravy a logistiky

  • výběr a hodnocení dodavatelů přepravy

  • dohled nad procesy objednávání a realizace přepravy a správnost nákupu služeb

  • zodpovědnost za fakturaci přeprav klientům

  • příprava analýz nákladů a návrhy opatření k úspoře

  • pravidelné vyhodnocování reklamací a provádění okamžitých nápravných opatření

  • optimalizace procesů a zlepšení produktivity a kvality provozu

  • pravidelný reporting managementu

Profil kandidáta

  • vysokoškolské vzdělání v logistickém/technickém nebo ekonomickém oboru

  • minimálně 3 - 5 let zkušeností v oblasti řízení přepravy a logistiky

  • zkušenosti ve větší nadnárodní společnosti

  • vynikající vyjednávací, manažerské a rozhodovací dovednosti

  • dobrá znalost podnikových financí

  • silné analytické schopnosti zaměřené na řešení problémů

  • znalost angličtiny na pokročilé úrovni

  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • zázemí nadnárodní společnosti, která se stále rozvíjí a roste

  • motivující finanční ohodnocení

  • roční bonusy

  • služební vůz i k soukromým účelům

  • možnost kariérního růstu

  • práce částečně i na home office (3 +2)

  • flexibilní začátek a konec pracovní doby

  • 5 týdnů dovolené

  • Multisport karta

  • příspěvek na stravování

  • odborné vzdělávání a jazykové kurzy

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Odměny ke mzdě

  • Služební automobil

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na Multisport kartu

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Šárka Hajšmanová
+420 727 810 501
ID: 4805181  Datum zveřejnění: 11.4.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.