Pracovník logistiky / Dispečer

Středočeský kraj

Popis pozice

Hledáš zajímavou brigádu při škole a jsi časově flexibilní na 6 hod / den?

Nebojíš se učit nové věci a bydlí na Kladně?

Zašli nám svůj životopis a my se již o vše postaráme!

Pro našeho klienta z oblasti logistiky, hledáme na Kladně šikovného uchazeče na pozici Dispečera.

  • objednávání vnitrostátních přeprav

  • plánování přeprav

  • administrace s tím spojená

Profil kandidáta

  • zkušenosti na podobné pozici výhodou

  • časová flexibilita (6 hod/den)

  • uživatelská znalost práce na PC

  • angličtina - výhodou

  • spolehlivost, loajalita

Nabízíme

  • spolupráce na dohodu o pracovní činnosti

  • mzda: 180 - 190 Kč / hod

  • 4 týdny dovolené

  • nástup možný ihned

  • lokalita: Kladno

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Sabina Šváchová
ID: 4805481  Datum zveřejnění: 11.4.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 180 Kč/hod.