Manipulant expedice | 3 směny, mzda až 30 000 Kč

Jihočeský kraj

Popis pozice

  • manipulace s bednami

  • nakládka a vykládka zboží

  • ovládání VZV

  • práce na 3 směny

Profil kandidáta

  • vítaná je zkušenost s vysokozdvižným vozíkem

  • možnost pracovat ve vícesměnném provozu

Nabízíme

  • základní mzda 24 400 Kč

  • měsíční odměny až 3 700 Kč

  • příplatek za směnnost až 700 Kč

  • příspěvek na dopravu až 600 Kč

  • stravenkový paušál cca 1 500 Kč

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • 13. plat

  • Příspěvek na dopravu

  • Stravenkový paušál

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Aneta Jirmanová