Skladník v Liberci - 3 směny

Liberecký kraj

Popis pozice

Máte zkušenosti ze skladu?

Umíte s VZV, ještěrkou nebo další manipulační technikou?

Vyhovují Vám 3 směny?

Pak tu mám pro Vás zajímavou pracovní nabídku! :)

Z důvodu fyzické náročnosti práce hledáme na tuto pozici muže.

  • práce ve skladu s manipulační technikou

  • pravidelné zavážení linky, zaskladňování, vyskladňování

  • spolupráce s kolegy v rámci celé firmy

  • práce na 3 směny

Profil kandidáta

  • plnoletost (z důvodu nočních směn)

  • fyzicky zdatný muž (práce je fyzicky náročná - těžší materiál)

  • předchozí praxe na obdobné pozici NUTNÁ

  • ochota pracovat občas i přesčas

  • spolehlivost, dochvilnost

Nabízíme

  • nástupní mzda 138,20 Kč/hod.

  • variabilní složka mzdy až 21,5 %

  • příplatky za odpolední směnu

  • příplatky za noční směnu

  • dotované závodní stravování (cena oběda nebo večeře od 38 Kč)

  • v případě noční směny stravenka ve výši 100 Kč

  • za zvýhodněnou cenu vstupenky do ZOO, IQlandie, na fotbal

  • rychlý přestup do kmene (cca po 6 měsících)

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Kateřina Gold
+420 602 692 089
ID: 4806523  Datum zveřejnění: 12.4.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.