Content editor / web admin

Středočeský kraj

Popis pozice

Náš dlohoudobý klient, úspěšná obchodní společnost sídlící v Říčanech, hledá kandidáty na pozici CONTENT EDITOR/ WEB ADMIN.

  • Nastavování a kontrola parametrů produktů

  • Práce v systému SAP (zkušenosti nejsou podmínkou)

  • Kontrola obsahu webových stránek

  • Drobné úpravy a práce s kódem (podrobná znalost HTML, XML není nutná)

  • Nasazování multimediálního obsahu v interním systému

  • Správa multimediálního úložiště (FTP server)

Profil kandidáta

  • Vyznáš se alespoň trochu v kódu, HTML a XML ti nejsou cizí?

  • Máš odvahu ponořit se do zdroje, dělat drobné úpravy a oslovovat cílové publikum?

  • Nevadí ti rutinní práce v systému SAP?

  • Máš dobrou znalost práce na PC

  • Základní zkušenosti práce s grafikou

Nabízíme

MY TI MŮŽEME NABÍDNOUT

  • Výborný tým kolegů

  • Možnost karierního růstu – šikovnost našich zaměstnanců umíme ocenit

  • 5 týdnů dovolené

  • Firemní stravování za velmi výhodné ceny

  • Zaměstnanecké slevy na veškerý nabízený sortiment

  • MultiSport kartu pro zdravý životní styl

  • Firemní pojištění odpovědnosti

  • 1× do týdne Home Office.

Benefity

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na Multisport kartu

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Iva Wojnarová
+420 731 637 828
ID: 4806525  Datum zveřejnění: 12.4.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.