CNC karuselář | bonusy navíc

Plzeňský kraj, Česko

Popis pozice

Pro českou strojírenskou společnost, severně od Plzně, hledáme CNC karuseláře.

Pokud tě baví práce s CNC frézou a vyznáš se ve výkresové dokumentaci, jsi tu správně a rádi tě na pohovoru uvidíme.

  • obsluha CNC karuselu/soustruhu (především na řídícím systému Fanuc popř. Siemens)

  • používání výkresové dokumentace

  • dodržovala bezpečnostní postupů při práci s CNC stroji

  • měření přesných dílců

  • 2směnný provoz (většinu času jednosměnný)

Profil kandidáta

  • zkušenost s CNC stroji (výhodou znalost systému Fanuc či Sinumerik)

  • orientace ve výkresové dokumentaci

  • zkušenost s měřením přesných dílců

Nabízíme

  • základní mzda 40 000 Kč a více

  • prémie ke mzdě

  • týden dovolené navíc

  • příspěvek na penzijní pojištění

  • další profesní rozvoj, školení

  • dotované stravování

  • lidské, slušné jednání

Benefity

  • Zajištěná doprava

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Procházková
ID: 4806822  Datum zveřejnění: 12.4.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.