Junior/Senior strojní konstruktér

Plzeňský kraj

Popis pozice

Chceš se podílet na vývoji nových výrobků? Jsi zkušený konstruktér nebo čerstvý absolvent VŠ strojní?

Pokud hledáš zázemí strojírenské firmy se zajímavým zaměřením, pošli nám svůj životopis.

  • vývoj nových prodůktů v rámci nových projektů

  • design nových výrobků na základě požadavků zákazníka

  • spolupráce s inženýringem u jednotlivých zkoušek a testování produktů

  • konstrukce přípravků pro výrobu ve 3D programu

  • spolupráce s výrobou ohledně dílů a technických záležitostí

  • komunikace v angličtině

Profil kandidáta

  • absolvent SŠ/VŠ strojní nebo předchozí zkušenosti v oboru

  • znalost některého programu 3D (Autodesk, AutoCAD)

  • angličtina alepsoň na úrovni B1

Nabízíme

  • zajímavé finanční ohodnocení

  • kvartální odměny k fixní mzdě

  • příspěvek na stravování

  • příspěven na penzijní připojištění

  • příspěvek na volnočasové aktivity v podobě Flexipass

  • jazyková výuka v pracovní době

  • možnost kariérního růstu

  • možnost občasného i HO dle domluvy

  • vzdělávací a rozvojové školení

  • flexibilní pracovní doba

  • pracovní doba 7,5 hodiny

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Cafeteria systém

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Markéta Šlechtová
ID: 4806827  Datum zveřejnění: 12.4.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.