Rozpočtář-ka / Kalkulant-ka v rodinné firmě - Hluboká nad Vltavou

Jihočeský kraj

Popis pozice

Rodinná firma v Hluboké nad Vltavou shání z důvodu rozšiřování zakázek kolegyni/kolegu na pozici Rozpočtáře/Kalkulanta. Jsme na trhu přes 25 let a věnujeme se pozemnímu stavitelství. Hlavní výhodou je, že je u nás vše na dohodě a nejsme korporát.

  • příprava podkladů pro poptávky subdodavatelů

  • poptávání specializovaných subdodavatelů a zajišťování nabídek

  • analýza a vyhodnocení cenových nabídek

  • vypracovávání výkazů

  • zpracovávání dílčích rozpočtů

  • návrh smluvního předmětu plnění

  • vytváření harmonogramů a realizační příprava

Profil kandidáta

  • SŠ nebo VŠ vzdělání stavebního směru

  • dobrá znalost práce na PC - MS Office (především Excel),

  • výhodou AutoCad, MS Project, případně znalost systému Kros

  • řidičský průkaz skupiny B velkou výhodou

Nabízíme

  • Práci na hlavní pracovní poměr v rodinné firmě

  • Fixní ohodnocení dle zkušeností a odměny

  • Odměny závislé na osobních výkonech a velikostech projektů

  • Telefon k osobnímu užití

  • Možnost zařídit automobil k osobnímu užití

  • 5 týdnů dovolené

  • 13. mzda

  • Po odpracované době 1 roku možnost připojištění

  • Flexibilní pracovní doba dle domluvy, jinak od 7:00-15:30 (Hluboká nad Vltavou)

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Monika Chmelová
ID: 4806829  Datum zveřejnění: 12.4.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.