Technik kvality | 2 směny | Frýdecko-Místecko

Moravskoslezský kraj, Česko

Popis pozice

Máte zkušenosti s výrobní kvalitou? Baví vás hledat vady a zavádět nápravu? Pokud jste k tomu ochotný/á směnovat na ranní a odpolední směnu, pak je vám tato pozice přímo šitá na míru. Dejte mi o sobě vědět, ráda vás seznámím s detaily pozice. Těšit se můžete na stabilitu pozice, příjemné pracovní prostředí a benefity společnosti.

  • Kontrolova vizuální a rozměrová (v různých fází výroby)

  • Řešení vadných kusů ve výrobě a zajištění nápravy

  • Vedení záznamu o kontrolní činnosti, protokoly

  • Řízení interních reklamací

  • Spolupráce s inženýry kvality a vedoucím kvality

Profil kandidáta

  • Parxe na oddělení kvality min. 2 roky

  • Základní orientace ve výkresové dokumentaci

  • Měření 3D výhodou

  • Samostatnost, preciznost a spolehlivost

  • Znalost práce s PC (MS Office)

  • Ochota pracovat na 2 směny

Nabízíme

  • Mzda + variabilní měsíční složka

  • 25 dní dovolené

  • Další odměny závislé na hospodářském výsledku společnosti

  • Dotované stravování

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Zvýhodněné volání pro zaměstnance i jejich rodinné příslušníky

  • Multisport karta

  • Stabilita práce

Benefity

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274
ID: 4807544  Datum zveřejnění: 14.4.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.