Rozpočtář/rozpočtářka pro stavební projekty

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Máte vzdělání ve stavebním oboru a orientujete se v cenách jednotlivých materiálů a prací?

Pokud ano, mám pro vás následující nabídku na pozici rozpočtář/rozpočtářka do firmy, která je stabilní a práci svých zaměstnanců dokáže férově ocenit!

  • tvorba rozpočtů pro jednotlivé zakázky (generální zakázky i subdodávky)

  • samostatná práce i spolupráce s kolegy z týmu

  • práce v rozpočtovém programu

Profil kandidáta

  • alespoň středoškolské vzdělání stavebního směru

  • zkušenosti na obdobné pozici

  • orientace v RTS datech, znalost rozpočtového programu

  • samostatnost, preciznost

Nabízíme

  • bonusovou složku mzdy

  • flexibilní pracovní dobu

  • příspěvek na stravování

  • týden dovolené navíc + sickdays

  • možnost využití služebního auta pro soukromé účely

  • příspěvek na dopravu

  • příspěvek na životní/penzijní připojištění

  • příjemný kolektiv kolegů, stabilní zázemí firmy

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na dopravu

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Stravenkový paušál

  • Příspěvek na životní pojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Petra Vybíralová
ID: 4808584  Datum zveřejnění: 15.4.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.