Senior Elektrikář - pouze ranní směna

Karlovarský kraj, Česko

Popis pozice

Máš ukončené SOÚ nebo SŠ elektro? Jsi držitelem vyhlášky (vyhl. 50/78 Sb.) / vyhl. 50-§6)? Tak ti stačí.

Pokud hledáš práci v menší firmě s přátelskou a rodinnou atmosférou, zašli nám svůj životopis a rádi ti o dané pozici řekneme více.

  • pravidelná údržba strojů ve výrobě

  • instalace nových strojů ve výrobě

  • údržba elektrorozvaděčů, spotřebičů, světel

  • oprava elektrického příslušenství na VZV

  • důkladné zaškolení na pozici

  • práce na ranní směnu

Profil kandidáta

  • ukončené SOÚ/SŠ vzdělání - elektro zakončené (vyhl. 50/78 Sb.) / vyhl. 50-§6)

  • předchozí praxe výhodou

Nabízíme

  • mzda podle zkušeností (35 000 - 50 000 Kč)

  • každoroční navyšování mezd

  • měsíční odměna 2 500 Kč (docházkový bonus)

  • po 1. roce působení ve firmě - smlouva na dobu neurčitou

  • flexibilní pracovní doba

  • vzdělávací kurzy

  • extra příplatky za přesčasy

  • pracovní doba 7,5 hodiny

  • dobrá dostupnost do areálu společnosti

  • prostřední menší firmy

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Markéta Šlechtová
ID: 4808586  Datum zveřejnění: 15.4.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.