Traktorista

Středočeský kraj

Popis pozice

Hledáme zkušeného traktoristu se srdcem pro zemědělství! Pokud máte praxi v oblasti zemědělství a zkušenosti s opravami a údržbou strojového vybavení, jste tím,koho hledáme!

  • Řízení a obsluha traktoru

  • Provádění všech pracovních činností v odpovídající kvalitě a dle požadavků (setí, kultivace, sklizeň)

  • Údržba a oprava strojového vybavení

Profil kandidáta

  • Řidičský průkaz sk. B, T

  • Praxe v opravách a údržbě strojového vybavení

  • Praxe v zemědělství

  • Fyzická zdatnost

  • Zodpovědnost, manuální zručnost, flexibilita

Nabízíme

  • Práci s moderními zemědělskými stroji a technikou

  • Odpovídající finanční ohodnocení

  • Nástup dle dohody

  • Stravenky

Benefity

  • Sick Days

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Stravenkový paušál

  • Příspěvek na životní pojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Andrea Literová
314 004 249
ID: 4810145  Datum zveřejnění: 17.4.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.