Přípravář výroby - pouze ranní směna

Karlovarský kraj

Popis pozice

Máš předchozí zkušenost se čtením technické dokumentace? Hledáš práci pouze na ranní směnu?

Tak tohle je ideální příležitost pro tebe. Stačí nám poslat tvůj životopis.

  • příprava materiálu pro výrobu - ve spolupráci s technology

  • označení materiálu a předání do výroby

  • spolupráce s nákupem

  • kontrola úkolů na svěřeném úseku

  • vedení menšího týmu pracovníků - 2 CNC operátory

  • dohled nad skladem - příjem materiálu

  • Inventarizace materiálu

  • příprava technické dokumentace

  • pravidelný reporting

Profil kandidáta

  • ukončené SOÚ/SŠ technického směru (např.strojní/elektro/zámečník)

  • praxe např. na pozici zámečníka, technologa, kvalitáře

  • dobrá orientace v technické dokumentaci

  • uživatelská znalost MS Office

Nabízíme

  • stravenky v hodnotě 100 Kč

  • práce na jednu směnu ( 6:00 - 14:30)

  • smlouva na dobu neurčitou po 1. roce

  • příplatky za přesčasy

  • menší firma s rodinnou atmosférou

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Markéta Šlechtová
ID: 4810835  Datum zveřejnění: 18.4.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.