3D technik, nástup přímo do kmene

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Do menší firmy v Šenově u Nového Jíčína, hledáme nového kolegu na pozici 3D technik.

Nástup přímo do kmene.

Neváhejte a zašlete nám svůj aktuální životopis, rádi vás přivítáme do našeho týmu!

  • koordinace aktivit a pracovníků 3D měření

  • vytváření měřících programů na 3D a skeneru dle výkresů a CAD modelů

  • vyhodnocování výsledků měření a navrhování nápravných opatření

  • měření dílů a kontrolních přípravků na souřadnicovém měřícím stroji CMM a skeneru

  • posuzování výkresové dokumentace, proveditelnosti a posouzení ustavení dílů v
    přednominační i nominační fázi

  • spolupráce s ostatními odděleními, zejména s nástrojárnou a konstrukcí

Profil kandidáta

  • zkušenosti na obdobné pozici min 2 roky

  • SŠ/ VŠ vzdělání technické/strojní zaměření

  • zkušenost s měřením a programováním na 3D měřícím stroji (CMM) a skeneru

  • technické myšlení a schopnost číst výkresy

  • znalost tvorby měřících programů

  • znalost AJ výhodou

  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • Měsíční mzdu dle zkušeností od 45000 Kč

  • Odměny ke mzdě

  • Příspěvek na stravování

  • Dovolená navíc

  • Zdravotní volno

  • Občasná práce z domova

  • Mobilní telefon a notebook

  • Flexibilní začátek a konec pracovní doby

  • Vzdělávací kurzy a školení

  • Příspěvěk do cafeterie

Benefity

  • Stravenky

  • Sick Days

  • Flexibilní pracovní doba

  • Cafeteria systém

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jan Martinek