Svářečský inženýr - pružná pracovní doba

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Do ryze české společnosti se zaměřením na strojírenství hledáme kandidáta na pozici svářečského inženýra. Pokud máte na podobné pozici zkušenost a zvažujete profesní změnu, dejte nám o sobě vědět!

  • Provádění svářečského dozoru dle ČSN EN 14731

  • Posuzování poptávky z hlediska svařování, vhodnosti výroby, požadavků na jakost a hodnocení svarových spojů

  • Zpracování postupů svařování včetně stanovení vhodnosti materiálů, druhů zkoušek a kontrol

  • Zkoušení svářečů ucházejících se o zaměstnání v patřičném rozsahu teorie a praxe

  • Kontrola dodržování technologické kázně, spolupráce při zajišťování příčin zmetků a výrobních závad vzniklých při svařování

Profil kandidáta

  • Vysokoškolské vzdělání technického směru

  • Kvalifikace svářečského inženýra dle ČSN EN 14731

  • Znalost postupů při tvorbě technologické dokumentace

  • Znalost procesů svařování

  • Orientace v normách a technických podkladech pro svařování

  • Znalost anglického, případně německého jazyka, min. úroveň B2

  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Týden dovolené navíc

  • Pružná pracovní doba

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Dotované závodní stravování

  • Příspěvek na dopravu

  • Příspěvky na životní jubilea, výročí apod.

  • Cafeterie

  • Možnost kariérního růstu

  • Zkrácená pracovní doba na 7,5 h

  • Závodní preventivní péče, volnočasové aktivity

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lenka Hermannová
ID: 4812458  Datum zveřejnění: 19.4.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.