Manažer kvality

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Do strojírenské společnosti na Opavsku hledáme manažera kvality, jehož hlavním úkolem bude zavedení IATF.

  • Vaším hlavní úkolem bude implementace norem IATF ve společnosti

  • Budete zodpovědný za zajištění dodržování vysokých standardů kontroly kvality

  • Spolu s dalšími odděleními budete spolupracovat na integraci systémů řízení kvality

  • Budete komunikovat se zákazníky a s dodavateli - nutná znalost anglického jazyka

  • Budete vést menší tým kvality

Jste ideální kandidát? Pokud máte zkušenosti v automobilovém průmyslu a jste certifikovaný v systémech řízení kvality (např. ISO 9001, IATF 16949), budete mít výhodu.

Profil kandidáta

  • Praxe na oddělení kvality ve výrobní nebo strojírenské společnosti

  • Znalost norem IATF a ideálně

  • Komunikativní znalost anglického jazyka - nutná pro komunikaci se zákazníky a dodavateli

  • Zkušenost s vedením týmu

  • Zkušenost se zaváděním procesů nebo standardů je výhodou

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené

  • Příspěvek na dopravu

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Dotované stravování v závodní jídelně

  • Cafeterie

  • Firemí akce

  • Vánoční dárky

Benefity

  • Dovolená navíc

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Liczmanová
+420727810539
ID: 4812673  Datum zveřejnění: 20.4.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.