Konstruktér filtračních zařízení

Středočeský kraj

Popis pozice

Pro významného klienta hledáme samostatného a zodpovědného zájemce na pozici konstruktéra.

  • Vytváření konstrukcí průmyslových filtračních zařízení pomocí 3D CAD Inventor

  • Navrhování filtračních zařízení, vytváření výkresů a konstrukčních kusovníků

  • Komunikace s výrobou v Čechách, a také s projektovým oddělením v Německu

  • Spolupráce s dodavateli ohledně technických možností zpracování jednotlivých dílců

  • Účast na testování prototypů a nových komponentů

Profil kandidáta

  • Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání v technickém oboru

  • Znalost 3D CAD - Autodesk Inventor

  • Zkušenost se systémem SAP je velkou výhodou

  • Znalost Teamcentra je vítána

  • Komunikativní znalost německého nebo anglického jazyka

Nabízíme

  • Příspěvek na penzijní spoření v rozmezí 7.200Kč - 21.600Kč ročně

  • Flexi pass na volnočasové aktivity ve výši až 12.000Kč ročně

  • Dotované závodní stravování

  • Odměna 20.000 Kč za doporučení nového kolegy

  • Finanční odměny při pracovních a životních výročích

  • Flexibilní pracovní doba (pevné jádro od 9:00 do 14:30)

  • 5 týdnů dovolené

  • Podpora kariérního růstu a možnost dalšího vzdělávání

  • Každoroční zvýšení základní mzdy a pololetní odměny

  • Lokalita - Středokluky, Praha-západ

Benefity

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na penzijní připojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Emiliya Tričkova
ID: 4813338  Datum zveřejnění: 22.4.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.