Technolog s angličtinou | Novojičínsko

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Pro strojírenskou společnost na Novojičínsku hledám kandidáta na pozici technologa se schopností překládat technickou dokumentaci z angličtiny do češtiny a naopak.

  • Překlad, zpracování a tvorba technických podkladů od dodavatelů v cizím jazyce

  • Komunikace s dodavateli v cizím jazyce

  • Tvorba návodů na obsluhu a vytváření technologických postupů pro údržbu techniky včetně grafického vyobrazení (foto, obrázky z 3D modelu zpracované v CorelDRAW)

  • Tvorba obrázkových technologických postupů, tvorba podkladů pro školení zákazníka, tvorba technických podmínek pro výrobu

  • Spolupráce s konstrukcí strojní, elektro a výrobou

  • Účast na technických jednáních

Profil kandidáta

  • Minimálně středoškolské vzdělání

  • Znalost AJ min. úroveň C1, znalost dalších cizích jazyků výhodou

  • Znalost MS Office

  • Znalost práce v Adobe Acrobat, CorelDRAW

  • Znalost programů Teamcenter, Teamcenter Visualization, Rapid Author, Solid Edge, KeyShot, QAD, TPV2000 výhodou

  • Řidičský průkaz sk.B

  • Zkušenosti s tvorbou videozáznamů výhodou

  • Odpovědný přístup k práci, samostatnost

Nabízíme

  • Týden dovolené navíc

  • Pružná pracovní doba

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Dotované závodní stravování

  • Příspěvek na dopravu

  • Příspěvky na životní jubilea, výročí apod.

  • Cafeterie

  • Možnost kariérního růstu

  • Zkrácená pracovní doba na 7,5 h

  • Závodní preventivní péče, volnočasové aktivity

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lenka Hermannová
ID: 4813843  Datum zveřejnění: 22.4.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.