Koordinátor logistiky v mezinárodní společnosti

Praha

Popis pozice

Chcete pracovat v mezinárodní společnosti, která se vyznačuje přátelskou a neformální kulturou, zabývající se dodávkou obalových materiálů a balicích zařízení, která si váží svých zaměstnanců?

Hledáme parťáka/parťačku, který bude řídit velké logistické projekty zakázkové výroby pro klíčové zákazníky. Využíváme kamionovou přepravu. Kanceláře máme v Nupakách (Říčany u Prahy).

Pozice je vhodná pro muže i ženy, kteří mají zkušenosti s řízením logistiky směrem k zákazníkovi a mluví plynule anglicky.

Odměnou vám kromě mzdového ohodnocení bude roční bonus, 25 dní volna, 2x sick day, flexibilní pracovní doba, příspěvky na stravování, Multisport kartu a mnoho dalšího! Nástup možný ihned nebo dohodou.

  • řízení velkých logistických projektů zakázkové výroby pro klíčové zákazníky

  • plánování a organizování přepravy obalových materiálů k zákazníkovi (dopravce již máme nasmlouvané)

  • koordinace a sledování pohybu produktů od výrobce až po doručení k zákazníkovi

  • komunikace s výrobci a dopravci ohledně časových plánů a požadavků na přepravu

  • řízení skladových zásob a optimalizace skladování produktů

  • nákup materiálu na sklad

  • na denní bázi komunikace se zahraničními dodavateli a pobočkami společnosti

  • zajišťování administrativních podkladů k přepravě

  • evidence a správa zasmluvněných strojů v nájmu

Profil kandidáta

  • zkušenosti s řízením velkoobjemové logistiky směrem k zákazníkovi

  • komunikativní znalost angličtiny (e-mailová i telefonická komunikace se zahraničními dodavateli a kolegy)

Nabízíme

  • mzdové ohodnocení dle vašich zkušeností

  • 13. plat

  • 25 dní dovolené

  • 2 sick days

  • flexibilní pracovní doba

  • příspěvky na stravování v podobě karty Edenred

  • příspěvky na Multisport kartu

  • příspěvky na jazykové kurzy

  • každý týden firemní snídaně

  • kanceláře v Nupakách

  • velmi přátelská a uvolněná atmosféra na pracovišti

  • smlouva na HPP

  • nástup možný ihned či dohodou

Benefity

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • 13. plat

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Příspěvek na Multisport kartu

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Andrea Bolvanová
+420 728 275 980
ID: 4813847  Datum zveřejnění: 22.4.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.