Seřizovač/zámečník | Práce v jednosměnném provoze

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Vstupte do světa strojírenství, kde se tradice prolíná s inovacemi. Jsme firma s bohatým dědictvím a hledáme jedince, kteří se chtějí stát součástí dynamického týmu na pozici seřizovač – zámečník. Pokud máte vášeň pro precizní práci s kovem a touhu vytvářet špičkové strojní prvky, pak máme pro vás místo v naší řadě kreativních tvůrců a řemeslníků. Přijďte s námi budovat budoucnost strojírenského umění!

  • Strojní zámečník/seřizovač oděvních strojů

  • Kusová výroba pro potřeby dalších oddělení

  • Výroba podpůrných přípravků k navazující výrobě

  • Tvorba jednoduché dokumentace

Profil kandidáta

  • SOU/SŠ technického směru

  • Manuální zručnost

  • Plné pracovní nasazení

  • Schopnost samostatné i týmové práce

  • Zkušenost a praxe v oboru výhodou

  • Zdravotní způsobilost

Nabízíme

  • Práce na HPP

  • Práce ve stabilním přátelském kolektivu, zázemí prosperující firmy, jistotu pravidelného příjmu

  • Osobní ohodnocení

  • Zaměstnanecké výhody: týden dovolené navíc, stravenky, firemní akce i pro rodinné příslušníky

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Viola Demhasajová
+420703865275
ID: 4814461  Datum zveřejnění: 23.4.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.