Skladník - práce červen-září, možnost dlouhodobé spolupráce

Liberecký kraj

Popis pozice

Máte zkušenosti ze skladu?

Hledáte krátkodobou práci (na hlavní pracovní poměr) na červen - září?

V případě oboustranné spokojenosti možnost prodloužení pracovního poměru.

Zajímá Vás více?

  • práce ve skladu dle zadání a aktuální potřeby skladu

  • pravidelné zavážení linky, práce se skenerem

  • práce s manipulační technikou (VZV)

  • kontrola stavu materiálu ve skladu

  • spolupráce s kolegy v týmu

Profil kandidáta

  • zkušenosti ze skladu NUTNOSTÍ

  • ochota pracovat ve 3 směnném režimu (ranní, odpolední, noční)

  • ochota pracovat na tomto projektu 3 měsíce (červen - září), v případě spokojenosti možnost prodloužení

  • spolehlivost, dochvilnost

  • fyzická zdatnost - vhodné pouze pro MUŽE (těžký materiál a díly)

  • schopnost pracovat v týmu i samostatně

  • v případě spokojenosti možnost dlouhodobé spolupráce

Nabízíme

  • nástupní mzdu 157 Kč/hod.

  • variabilní složka mzdy 10 % z hodinové sazby

  • příplatek za odpolední směnu 7 Kč/hod.

  • příplatek za noční směnu 10 %

  • příspěvek na stravování v jídelně

  • příspěvek na dopravu

  • bonus za docházku

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Kateřina Gold
+420 602 692 089
ID: 4814698  Datum zveřejnění: 23.4.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.