IT administrátor centrální infrastruktury

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Pro holdingovou společnost BR Group, která se zaměřuje především na rozvoj českého průmyslu a jeho expanzi na světové trhy hledám zkušeného IT administrátora pro správu a monitoring centrální infrastruktury. V této roli budete zodpovědní za udržování bezproblémového provozu a vysoké dostupnosti infrastruktury založené na technologiích HP, HP Aruba, VMWARE a Fortinet.

  • Denní správa a monitoring centrální IT infrastruktury

  • Zajištění provozní stability a bezpečnosti prostředí VMWARE, síťových komponent HP Aruba a firewallů Fortinet

  • Proaktivní řešení a prevence výpadků a technických problémů

  • Aktualizace a patch management softwaru a hardware

  • Technická podpora a konzultace pro IT týmy napříč holdingem

  • Spolupráce na IT projektech a implementace nových technologií

  • Příprava technické dokumentace a reportů

Profil kandidáta

  • Vysokoškolské vzdělání v oboru informatiky nebo v příbuzném oboru

  • Zkušenosti s administrací VMWARE prostředí a síťového hardware (zejména HP a HP Aruba)

  • Znalost firewallů Fortinet a bezpečnostních standardů

  • Schopnost samostatně identifikovat a řešit technické problémy

  • Dobré organizační a komunikační dovednosti

  • Schopnost efektivní práce v týmu

  • Profesní znalost anglického jazyka

Nabízíme

  • Práci v dynamickém a technologicky pokročilém prostředí.

  • Možnost profesního a osobního rozvoje.

  • Zajímavé finanční ohodnocení

  • Flexibilní pracovní doba

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lenka Hermannová
ID: 4814880  Datum zveřejnění: 23.4.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.